Знайдемо для тебе працю!

Про фірму

VANNER S.C. - це фірма, яка успішно працює на польскому ринку з 2009 року, поєднуючі діяльність агентства з працевлаштування та надання клінінгових послуг.Ми відкриті і націлені на ефективне задоволення потреб нашого Клієнта, тому стратегія розвитку нашої фірми полягає в постійному підвищенні якості надаваних послуг, а головна наша ціль — заслуження довіри Клієнтів завдяки виконанню нашої роботи швидко та професіонально.
У відповідь на Ваші потреби ми сконценрували увагу на двох основних сферах аутсорсингу - - професіональних послугах прибирання та посередництві в працевлаштуванні. В своїй роботі ми опираємося на досвідчену команду працівників, які справляються з вирішенням різноманітних питань в обмежених часових рамках максимально результативно. Ми звикли працювати педантично і динамічно. Тому зайняття лідируючих позицій в цих сферах — тільки питання часу.

Чим ми вирізняємося серед інших?

  • Індивідуальний підхід - Наші клієнти є фундаментом нашої діяльності. Ми намагаємося бути партнером, вартим довіри, надаючи послуги найвищої якості. Виправдовуємо очікування відносно охорони та збереження даних наших партнерів, комерційної інформації, здійснюваних транзакцій, а головною засадою нашої комунікації з клієнтами є відкритість і прозорість.
  • Підбір працівників - Ми усвідомлюємо, що запорукою успіху нашої фірми є вмотивовані і працьовиті люди, яким ми прагнемо забезпечити рівні можливості, рівні шанси особистистого розвитку та в праці. Надаємо можливість підвищення кваліфікацій працівників за допомогою курсів та тренінгів.
  • Акцент на якості - Від себе і своїх контрагентів вимагаємо збереження найвищої якості послуг. Вона підтверджена багатолітніми угодами з задоволенеми бізнес-партнерами і клієнтами.
  • Ділова етика - На польському ринку наша фірма є чесним конкурентом, що дотримується бізнес-етикету та веде діяльність відповідно до конкуренційного законодавства. В будь-якій ситуації діємо згідно з засадами комерціної етики.


Чого ми прагнемо?

Діяльність останніх років дозволила нам реорганізувати внутрішні структури фірми. Збільшилася команда, що керує проектами. Розбудовано комерційний та операційний відділи, які покращили роботу фірми по цих напрямках. Наші україномовні координатори забезпечують на тільки успішну рекрутацію працівників, але і допомагають асимілюватися в суспільстві. Внутрішня реорганізаціяфірми та покращення в управлінні діяльністю принесли результати у вигляді залучення трьох значних клієнтів з серйозною позицією на ринку товарів харчування та дерев'яних продуктів.

Ми є польською компанією, яка займається пошуком співробітників, що хочуть знайти роботу в Польщі. Серед наших клієнтів великий список задоволених працедавців з різних галузей, які зацікавленні в найму робочих з України. Кандидатам, які вирішили скористатись нашими послугами, ми пропонуємо підтримку на всіх етапах легалізації праці в Польщі. Запрошуємо до співпраці.